Tillbehör

Sortera efter
Neutrik NAO2M-4S75N1514
OpticalCON DUO Adapter för Multimodekabel. Även vanlig LC-duplex går att ansluta i båda ändar.
 
Neutrik NAO2M-A-SFP-LCN1509
Multimode Transceiver adapter för hopkoppling av 1 DUO chassikontakt och en LC SFP Transceiver.
 
Neutrik NAO2M-H1W-AN1960
OpticalCON DUO Adapter för Multimodekabel. Även vanlig LC-duplex går att ansluta i båda ändar.
 
Neutrik NAO2S-A-SFP-LCN1507
Singlemode (PC) Transceiver adapter för hopkoppling av 1 DUO chassikontakt och en LC SFP...
 
Neutrik NAO2S-H1W-AN1961
OpticalCON DUO Adapter för Singlemodekabel (PC). Även vanlig LC-duplex går att ansluta i båda...
 
Neutrik NAO2SA-A-SFP-LCN1508
Singlemode (APC) Transceiver adapter för hopkoppling av 1 DUO chassikontakt och en LC SFP...
 
Neutrik NAO2SA-H1W-AN1962
OpticalCON DUO Adapter för Singlemodekabel (APC). Även vanlig LC-duplex går att ansluta i båda...
 
Neutrik SCNO-FDW-AN1610
Dammskydd för OpticalCON chassikontakter.
 
Neutrik SCNO2MX-RN1965
OpticalCON DUO Dammskydd för multimodekabel.
 
Neutrik SCNO2SAX-RN1969
OpticalCON DUO Dammskydd för singlemodekabel (APC).
 
Neutrik SCNO2SX-RN1967
OpticalCON DUO Dammskydd för singlemodekabel (PC).
 
Sortera efter